Hakkımızda

2007 yılında Bursa Sanayi Sitesinde kurulan GÖZLÜK SANAT, 2011 yılından beri de Beşevler Caddesi Nilüfer Bursa adresinde kapsamlı imalat parkı ve geniş ithal ürün stoğuyla, dev bir kolleksiyona sahip sanat galerisi ile, resim ve fotoğraf sanatının iç mimarideki ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde 10 yaşını doldurmuştur.

Tablo üretiminde Türkiye’nin en büyük işletmesi olma yolunda hızla yol alan firmamız, bu sıfatı ithalat gücü, üretimi ve pazarıyla taşımaktadır.

Dünyaya açılmış olan Gözlük Sanat, Dünya çapındaki yapı marketlerin tedarikçiliğini üretici ve ithalatçı kimliği ile,
Türkiye nin önemli Hotel ve Hastanelerinin yanında modern ofislerin iç mimari projelerine sanatçı ve tasarımcı kimliği ile tablo üretimi ve tasarımı yapmaktadır.

Türkiye çapındaki bayilik ağında, TÜRKİYE DE BİR İLK ile, mobilyacıdan, fotoğrafçıya, perdeciden çerçeveciye kadar geniş bir sektörel yelpazede, esnaf ve perakendeci bayilerine, büyük yatırımlar yaparak, tablo üretmekte, toplu işlerinin yanında bayilerine tek tek üretim ve sevkiyatta da gerekli altyapıyı oluşturmuş olarak hizmet vermektedir.

Onlarca e-ticaret sitesinden birçok sektöre hitap eden firmamız, aynı zamanda bilgisayar yazılım uzman kadrosuyla, Türkiye çapındaki bayilerine Web yazılımı ve sanal mağaza hizmeti sunmaktadır.

Türkiye’nin en geniş resim arşivine sahip olmakla kalmayıp, en zengin çerçeve stoğu ile de bu pazara cevap verebilmekte, yatırımlarını gittikçe arttırmaktadır.